#mystyle I love black

Człowiek nie dostrzega ważnych chwil w życiu,
rozumie to dopiero wtedy, gdy jest już za późno.*

 

Pierwszy post w październiku, zastanawiałam się który z tematów poruszyć. Mam kilka takich o których na pewno napiszę ale teraz stwierdziłam, że dodam post z typu „tych luźniejszych”. Z ankiety, którą można znaleźć po prawej stronie mojego bloga, dowiedziałam się, że lubicie moje stylizacje i chętnie zobaczycie więcej takich postów. Bardzo mnie cieszy ta wiadomość. Uwielbiam modę (ale przecież to już od dawna wiecie!) i naprawdę jest mi miło, że komuś podoba się mój styl. Ja sama bardzo często (ehem, czyt. codziennie) oglądam stylizacje różnych osób i się inspiruje.

 

Jak pewnie zdążyliście zauważyć (szczególnie dobrze widać to na moim Instagramie) bardzo lubię kolor czarny. Jest to kolor, który mogłabym nosić cały czas i wcale nie wydaje mi się, że jest nudny. Powiedziałabym nawet, że wręcz przeciwnie, nie każdemu ten kolor pasuje, a odpowiednio dobrane ubrania potrafią zrobić lepsze wrażenie, niż barwne i kolorowe. Oczywiście to tylko moje zdanie i może i lekkie zboczenie na temat tego koloru. Ale uwielbiam go. Mam w swojej szafie ubrania w innych kolorach, np. lubię też bardzo czerwony, jednak gdybym musiała wybrać jeden kolor, który miałby się znaleźć w mojej szafie zdecydowanie byłby to czarny. (Ciekawe stylizacje znajdziecie również na blogu https://mojlifestyle.blog/*)

 

Nie uważam też, że ludzie którzy chodzą ubrani na czarno noszą ten kolor tylko dlatego, że jest to prosty kolor i jak to mówią „do wszystkiego pasuje”. Jak już pisałam wcześniej, czarny jest kolorem który nie jest dla każdego i nie każdy potrafi go nosić.

 

Poznałam w swoim życiu dwie osoby z branży modowej, które chodziły ubrane tylko na czarno. Nigdy nie widziałam lepiej ubranej osoby, niż jedna z nich. Mogłabym patrzeć na jej stylizacje godzinami. Doskonałe połączenia faktur i krojów. Coś co kocham najbardziej.
A Wy jaki macie stosunek do czarnego koloru?
Nosicie czy unikacie?

Create – Jak Chcę 
* cytat: Agatha Christie

 

❤ Podoba Ci się wpis? Udostępnij go u siebie. ❤


KOMENTARZE

  1. Ja z jednej strony lubię kolory, z drugiej staram się nosić stonowane barwy, a z trzeciej to w czarnym czuję się baardzo dobrze, o ile nie najlepiej XD

  2. Pięknie dobrane stylizacje, ja jednak wolę połączenie czarnego z jakimś innym kolorem. Latem często rezygnuje z ciemnych kolorów na poczet pastelowych i jaśniejszych bo nie przyciągają tak słońca. Jednak jesienią w mojej szafie dominują czarne ubrania.

Zostaw swój komentarz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

M A Ł G O R Z A T T