Kurs szycia dla początkujących. #spełniammarzenia

Im większy odnosisz sukces, tym więcej musisz poświęcić tego co kiedyś posiadałeś.*

Właśnie wracam z kursu dla osób, które chcą zacząć szyć. Postanowiłam napisać coś na „świeżo” dlatego pisze to w notatkach w telefonie, żeby potem wkleić do wpisu. Musze przyznać że w końcu spełniam swoje marzenia. Bo marzenia są po to żeby je spełniać, samo nic się nie zrobi.
Może w końcu opowiem coś o tym co się ostatnio u mnie dzieje bo tylko cały czas coś wspominam, ale żadnych konkretów. Wiem że jest kilka osób, które wspierają mnie w tym co robię. Uwielbiam Was za to. Mega jest czuć, że to co robię na blogu (i w życiu!) kogoś interesuje i ze mam duże wsparcie. Jestem zdania, że nasza motywacja i podejście do zadań jest zależne od nas i tylko my many na to wpływ ale miło jest czuć Wasze wsparcie.
Kurs trwa jeszcze jutro, jest to weekendowe spotkanie dla osób, które jak już wspominałam, chcą nauczyć się podstaw szycia. Coś dla mnie. Niby coś tam już umiem, ale lepiej jak ktoś mi to w głowie poukłada tak jak być powinno.
Na razie jestem bardzo zadowolona! Uczymy się teorii ale przede wszystkim obsługi maszyny do szycia oraz podstawowych szwów, fastrygi, obszyć itp… dla mnie też na razie brzmi to skomplikowanie. Wiem, że obserwują mnie tez osoby które z szyciem mają już do czynienia długo. Pewnie jest Wam wesoło czytając moje „nieumiejętne nazewnictwo”.
Moje życie ostatnio jest w ciągłym biegu, cały czas coś robię. Szczerze? Pasuje mi to! Strasznie lubię czuć wieczorem to że nie zmarnowałam dnia. Musze jednak przyznać, że sama po sobie widzę ze potrzeba mi odpoczynku i w końcu muszę to zrobić. To jest tak samo ważne jak sama praca nad sobą.
Mam jeszcze jeden plan i jeszcze jedno marzenie ale o nim opowiem w późniejszym czasie. Muszę jednak powiedzieć, że jeśli będziecie skłonni mi pomóc na pewno „doczytacie” się o co chodzi.  Jeśli macie chwilkę proszę o odpowiedzenie na kilka pytań w ankiecie poniżej. Jest to dla mnie bardzo ważne. Liczę na Was. 

ANKIETA


A co u Was słychać?

* cytat: Jonathan Carroll

❤ Podoba Ci się wpis? Udostępnij go u siebie. ❤


KOMENTARZE

  1. Masz moje całe wsparcie, w szyciu i tym, co chcesz z tym dalej zrobić!! Trzymam kciuki i powodzenia!❤

  2. U mnie w szkole jest profil technik szycia i przemysłu mody i jak czasem widzę jakie piękne ubrania i torebki dziewczyny szyją to aż im zazdroszczę, że sama nie jestem na tym profilu 😀
    Powodzenia !

    Zapraszam do mnie,
    http://anggiex3.blogspot.com/

Zostaw swój komentarz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

M A Ł G O R Z A T T