#mystyle czerwona sukienka

Człowiek składa się ze wszystkich chwil swego życia, ze uczuć, z pamięci o wszystkich ludziach.*

Ogromnie się cieszę, że udało mi się zrealizować moje postanowienia. Zapisałam się na dwa kursy, o których na pewno Wam niedługo opowiem. Mam nadzieje, że jesteście ciekawi. Jestem mega zadowolona z tego co udało mi się zaplanować na najbliższy miesiąc. Oby wszystko było dobrze. Trzymajcie za mnie kciuki!

Przy okazji chcę Wam pokazać moją sukienkę, którą miałam na sobie podczas wesela znajomych. Prosta i można powiedzieć, klasyczna. Długo takiej szukałam, aż w końcu znalazłam ją w jednym z niepozornych butików. 
Kupujecie często sukienki? Macie swoje ulubione sklepy?
Wolicie kupować online czy w stacjonarnych sklepach?
* cytat: Stanisława Fleszarowa-Muskat

❤ Podoba Ci się wpis? Udostępnij go u siebie. ❤


KOMENTARZE

  1. Sama zdecydowanie więcej w swojej szafie mam sukienek niż jakiejkolwiek innej odzieży 🙂 Lubie wyglądać dobrze a w sukienkach jest to o wiele prostsze 🙂

  2. Świetna sukienka, bardzo Ci pasuje i ładnie leży 😉
    Uwielbiam nosić sukienki jak jest ciepło, ale w zimie to raczej tylko w spodniach chodzę… Co do zakupów to wolę w je robić w sklepach stacjonarnych :> jednak często zdarza mi się kupować przez internet z tych firm, w których już mam sprawdzone rozmiary.

  3. śliczna sukienka,potwierdza stwierdzenie,że piękno tkwi w prostocie. Raczej rzadko kupuję,jakoś nigdy na to nie wpadłem,ale może to się zmieni 😀

Zostaw swój komentarz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

M A Ł G O R Z A T T