Czarna prosta sukienka. O mojej pierwszej sukience, którą uszyłam.

Bardzo się ciesze, że w końcu mogę napisać ten wpis. Co roku robię sobie postanowienia noworoczne, pamiętam że w tamtym roku jednym z moich celów było uszycie sukienki. Nie udało mi się to wtedy ale nie poddałam się i oto jest! Moja pierwsza sukienka!

Postanowiłam, że będzie to czarna prosta sukienka. Chciałam móc chodzić w niej na co dzień.  Ale jak to się stało, że w końcu udało mi się ją uszyć? Zapisałam się na kolejny kurs szycia! Byłam już na kilku jeśli macie ochotę to zapraszam do poczytania o nich: Kurs szycia dla początkujących#cojaszyje czarno na białym. Spódnica.

czarna prosta sukienka

Strasznie się cieszę, że udało mi się odhaczyć kolejny cel z listy.
Czarna prosta sukienka już zawsze będzie moją pierwszą.
Na pewno po latach będę z uśmiechem do niej wracać i wspominać.

 

Moja sukienka na pozór wydaje się być bardzo prosta, do czasu… aż się odwrócę. Postanowiłam, że będzie miała mega wycięcie na plecach. Dodaje jej to charakteru i sprawia, że nie jest do końca taka zwyczajna. Ja przeważnie wybieram dekolty w serek ponieważ dobrze współgra z moją sylwetką, ale nigdy jeszcze nie miałam takiego dekoltu na plecach. Ciekawa odmiana i coś nowego w mojej szafie. Lubicie takie dekolty? Jaki dekolt jest Waszym ulubionym?

czarna prosta sukienka

czarna prosta sukienka czarna prosta sukienka

 

Zastanawiam się czy ciekawią Was takie tematy, związane z szyciem. Mnie to bardzo kręci ale zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy to lubi. Mogłabym się rozpisywać na ten temat bardzo długo ale nie wiem czy jesteście chętni czytać takie wpisy. Wiem, że duża część moich obserwatorów lubi moje przemyślenia. Wolę się upewnić. Dajcie znać.

 

Mam w planach stworzyć wpis o moich kursach szycia. Chciałabym się z Wami podzielić tym na co zwrócić uwagę oraz ogólnie opowiedzieć jak wyglądały.

 

Lubicie takie sukienki?
Podoba Wam się moja czarna prosta sukienka?
Jak na pierwszą sukienkę, może być?

 

 

Tulia – Jeszcze Cię Nie Ma

 

❤ Podoba Ci się wpis? Udostępnij go u siebie. ❤


KOMENTARZE

  1. Uwielbiam tematy strikte o szyciu. Pamiętam sama miałam na to kiedyś zajawkę. Kto wie, może do tego wrócę 🙂

  2. O kurczę, cudowna sukienka. Również niesamowicie podoba mi się wygląd Twojego bloga: niesamowicie przyciąga wzrok.
    Pozdrawiam,
    Kasia z bloga

    1. Cieszę się, że podoba Ci się wygląd mojego bloga. To bardzo miłe. Starałam się jak mogłam. W końcu mam bloga, który mi odpowiada pod kątem szablonu.

  3. Gratuluję pierwszego cuda spod własnych rąk i tego, że się nie zniechęciłaś! Świetnie wyszła! Osobiście bardzo lubię dekolty na plecach i uważam, że bardzo dobrze w nim wyglądasz. 🙂 Powodzenia w samodzielnym szyciu – mam nadzieję, że zobaczę tutaj jeszcze nie jedną rzecz Twojej twórczości. 😉

Zostaw swój komentarz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

M A Ł G O R Z A T T