Podsumowanie 2019 roku… po prostu “ślub na głowie”.

Dawno mnie tutaj nie było! Tak wiem zaczynam bardzo banalnie po takiej długiej nieobecności. Ale tak jak to zdradza tytuł, miniony rok był pełen wydarzeń i cudownych chwil! Mam nadzieje, że ten będzie równie ciekawy.

Dużo się działo w 2019 roku ale niestety nie udało mi się jeszcze opisać wszystkich rzeczy, które miały w nim miejsce. Najwięcej czasu zajmowało planowanie ślubu… myślę, że pojawi się kilka wpisów na ten temat na moim blogu.  Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam Was dodatkowo do moich poprzednich podsumowań: podsumowanie 2017 roku, podsumowanie 2018 roku.

2019 slub

Najważniejsze wydarzenie 2019 roku!

W roku 2019, a dokładnie w październiku zostałam żoną. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Od tamtego dnia minęło już ponad 100 dni, a ja wciąż pamiętam te wszystkie przygotowania, ten stres i ekscytację… więcej o tym ważnym dniu napiszę kiedy indziej, bo takie wydarzenie zasługuje na osobny wpis.

 

 

Miejsca, które odwiedziłam w 2019 roku.

Miniony rok może nie był najbardziej wyjazdowym rokiem w moim życiu ale jednak udało mi się być w kilku ciekawych miejscach.

  • Oczywiście może zacznę od miejscowości, które uwielbiam i w których jestem kilka razy w każdym roku.Chodzi mi oczywiście o Kraków i Zakopane. W tej drugiej spędziłam swoją “malutką podróż poślubną”.

  • Odwiedziłam Stalową Wole.

  • W końcu byłam w Zoo we Wrocławiu!

  • Polish Hip-Hop Festiwal w Płocku.. po raz kolejny!

  • Wiedeń

 

Blogowe sprawy

Przyznam, że rok 2019 nie należał u mnie do najbardziej produktywnych jeśli chodzi o pisanie wpisów. Napisałam tylko kilka wpisów ale tak jak to zawsze u mnie jest… nie liczy się ilość ale jakość. Staram się zawsze pisać najlepiej jak potrafię i może to jest jedna z moich “wad”, Często nie publikuje wpisów tylko dlatego, że nie wydaję mi się one “idealne”. Gdy nachodzi mnie myśl, że mój wpis nie jest idealny wtedy przypominam sobie moje starsze wpisy i widzę różnicę pomiędzy nimi, a tym co teraz “tworzę”. Nie uważam, że teraz wszystkie moje wpisy są idealne ale (przynajmniej według mnie) są lepsze niż kiedyś, a przecież o to w tym chodzi, żeby cały czas być w czymś lepszym i się rozwijać.

Wpisy z 2019 roku:

 

❤ Podoba Ci się wpis? Udostępnij go u siebie. ❤


Zostaw swój komentarz.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *