Podsumowanie 2018 roku!

Jak ten czas szybko leci. Dopiero pisałam podsumowanie 2017 roku i uważałam, że był to cudowny rok. Na szczęście, jeśli chodzi o rok 2018, to uważam identycznie!

Staram się, żeby każdy rok wniósł do mojego życia coś nowego oraz, żebym miała co wspominać. Życie jest piękne, ale trzeba umieć się nim cieszyć. Ja staram się w miarę możliwości spełniać swoje marzenia, te małe, jak i te duże.  W minionym roku udało mi się spełnić jedno z moich (jak dotąd) „większych” marzeń. Jeśli jesteście ciekawi tego podsumowania (tak samo jak ja!), to zapraszam dalej. Muszę jeszcze tylko wspomnieć o tym, że uwielbiam robić takie podsumowania i wspominać to, co przyniósł mi miniony rok. (Zapraszam do wpisu z poprzedniego roku: Podsumowanie 2017 roku.podsumowanie 2018

 

Rzeczy związane z modą, które udało mi się zrobić.
 • Milan Fashion Week.

Jedno z największych marzeń (*i rzeczy) związanych z modą i które udało mi się przeżyć w 2018 roku to oczywiście wyjazd do Mediolanu w czasie gdy odbywał się tam Milan Fashion Week. Było to cudowne przeżycie, które na zawsze zapamiętam. Więcej o tym pisałam we wpisie #spełniammarzenia Milan Fashion Week. 

 • Moja pierwsza sukienka, którą uszyłam.

Czarna prosta sukienka. O mojej pierwszej sukience, którą uszyłam.

 

 

 

 

Miejsca, które odwiedziłam w 2018 roku.
 • Stadion San Siro w Mediolanie.

Stadion San Siro i trochę o pasjach, które kiedyś były nasze

 • Warszawa!

Bardzo cieszę się z faktu, że w końcu zaplanowałam ten wyjazd i mogłam odwiedzić naszą stolicę. Od dawna o tym marzyłam. Mój pierwszy raz w Warszawie!

 • Stadion Narodowy w Warszawie

Stadion Narodowy w Warszawie. Dlaczego nie było zielonej murawy?

 • Krynica-Zdrój.

Krynica-Zdrój. Ciąg dalszy moich podróży po Polsce.

 • SOPOT

Co warto zobaczyć w Sopocie? O moim urlopie nad polskim morzem.

 • GDAŃSK

Kolejne miejsce, które odwiedziłam w minionym roku, a które było na mojej liście 'do odwiedzenia’. Jeden dzień w Gdańsku. Co udało mi się zobaczyć?

 • Zamek w Malborku.

Polecam każdemu odwiedzić to miejsce! Ja uwielbiam zamki, a to był jeden z tych, który po prostu musiałam zobaczyć. O tym jak spontanicznie się tam znalazłam oraz ile trwa zwiedzanie, możecie poczytać we wpisie na ten temat: Ile się go zwiedza i czy warto tam pojechać? 

 

 

BLOGOWANIE

W 2018 roku postanowiłam, że przeniosę bloga na swoją domenę. Bardzo się cieszę z tej decyzji. Jestem ogromnie zadowolona. Polecam każdemu, kto chciałby mieć coś „swojego” w sieci i jest pewny, że nie będzie to tylko chwilowa zachcianka.

 

 

MUZYKA

W minionym roku byłam na tym cudownym festiwalu! Te wspomnienia zostaną ze mną na zawsze. Super przygoda!

 

 

NOWOŚCI W 2018 ROKU!
 • W minionym roku bardzo polubiłam jazdę na rowerze. Sprawiała mi ogromną przyjemność i dawała dużo energii. Nie mogę doczekać się, gdy znowu będzie ciepło i będę mogła znowu jeździć! Sezon rowerowy 2018. Moje podsumowanie.

 

 • Moje pierwsze współprace były właśnie w tym roku. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, bo były to współprace, z których byłam bardzo zadowolona!

 

 • Zostałam namalowana! Można zobaczyć to cudo na moim Instagramie :klik:

 

 • Spotkałam się z koleżanką, którą znałam z czasów „blogów na Onecie” i gdy byłam w podstawówce. Takie spotkania po latach są cudowne!

 

 • Zaliczyłam kolejny kurs szycia!

 

 

Które moje wpisy z 2018 roku polecam?

 

Jeśli chodzi o 2018 rok, to uważam go za bardzo udany! Mam nadzieje, że będę mogła tak powiedzieć również o tym.

 

Jak Wam minął 2018 rok?
Macie jakieś postanowienia noworoczne?

 

 

❤ Podoba Ci się wpis? Udostępnij go u siebie. ❤


KOMENTARZE

 1. Uwielbiam takie roczne podsumowania! Nawet nam, samym autorom, dają wiele do myślenia i pozwalają po pewnym czasie dostrzec słabe punkty bloga czy Instagramu. Ja dzięki podsumowaniu z 2018 mam już pomysł na zmianę kilku rzeczy 🙂 A Tobie życzę, aby ten rok był jeszcze lepszy niż poprzedni!

 2. Warto odważnie spełniać swoje marzenia – zarówno te większe, jak i mniejsze. Mamy nadzieję, że wizyta w Mediolanie była na tyle inspirującym przeżyciem, że 2019 rok będzie rokiem samych zrealizowanych celów. I tego Ci życzymy! 🙂

Zostaw swój komentarz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

M A Ł G O R Z A T T