Fotoobraz ze zdjęcia – opinia. Idealny prezent na pół roku małżeństwa.

Nie spodziewałam się, że pół roku małżeństwa tak szybko mi minie, a jednak stało się! W kwietniu minęło pół roku od momentu jak zostałam żoną. Nie mogliśmy z mężem z tej okazji wyjść na randkę do kina czy kawiarni więc postanowiliśmy zamówić fotoobraz z naszego zdjęcia, które wykonaliśmy podczas sesji ślubnej.

Stwierdziliśmy, że fotoobraz ze zdjęcia będzie fajną pamiątką i na pewno za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat będzie nam się miło kojarzył i myślami będziemy powracać do tych chwil.  Wybór był bardzo ciężki bo mamy dużo ulubionych zdjęć ze ślubu jak i z samej sesji ślubnej. Zdecydowaliśmy jednak, że najlepszym wyborem będzie zdjęcie na którym stoimy na wprost do obiektywu aparatu.

 

fotoobraz ze zdjęcia

 

Fotoobraz ze zdjęcia – jakość i wykonanie

Teraz będzie trochę o samej jakości fotoobrazu ze zdjęcia. Muszę przyznać, że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona! Jakość naprawdę jest na najwyższym poziomie. My zamówiliśmy obraz w formacie 50cm x 70xm i jesteśmy z tego naprawdę zadowoleni. Widać każdy szczegół i nie ma niepotrzebnych rozmyć czy pikseli.

Jakość fotoobrazu

Oczywiście warto wziąć pod uwagę to jakiej rozdzielczości mamy zdjęcie, które chcemy użyć do fotoobrazu. Jeśli planujemy zamówić duży fotoobraz ze zdjęcia to warto najpierw zastanowić się czy format zdjęcia jest odpowiedni do rozmiaru fotoobrazu. Wiadomo, że jeśli mamy bardzo słabą jakość zdjęcia lub jest ono po prostu w małym formacie to nie będziemy mogli go użyć (a na pewno nie z super efektem) do wykonania dużej wielkości fotoobrazu. Najprościej jest sprawdzić jakiego formatu mamy zdjęcie we właściwościach. Musimy kliknąć prawym przyciskiem myszy na zdjęcie, później właściwości, a następnie szczegóły. Tam powinny być wymiary naszego zdjęcia. Można to zrobić oczywiście w różnych programach ale taki sposób jest myślę najszybszy szczególnie dla osób, które chcą tylko sprawdzić wymiar.

 

Fotoobraz – przód, bok i tył.

Fotoobraz jest umieszczony na drewnianej ramie, która sprawia, że cały obraz wygląda na bardzo dobry jakościowo. Podczas zamówienia warto pamiętać, że przy tego typu rozwiązaniach musimy zostawić kilka centymetrów zdjęcia, które będzie widoczne z boku fotoobrazu (na zgięciu).

 

Fotoobraz ze zdjęcia – gdzie zamówić?

My swój obraz zamówiliśmy na stronie Galeria Druku. Mogę naprawdę polecić ich usługi jeśli chodzi o wykonanie fotoobrazu ze zdjęcia. Jestem naprawdę zadowolona. Szybka przesyłka i wszystko tak jak trzeba.

 

Akurat u nich można zamówić fotoobrazy w formatach:
30×40, 40×60, 50×70, 50×80, 60×90, 75×100, 80×120

 

Dodatkowo możemy wybrać czy chcemy mieć fotoobraz na materiale ze 100% z bawełny o  matowym wykończeniu i wyraźnym splocie (odpowiednik tradycyjnego płótna malarskiego) czy jednak wolimy materiał poliestrowy, który jest lekko błyszczący ale za to ma większą odporność na uszkodzenia.

 

 

Fotoobraz ze zdjęcia – moja opinia

Podsumowując, naprawdę polecam tego typu rozwiązanie jeśli chcecie mieć swoje zdjęcie w dużym formacie. Jakość wykonania jest zupełnie inna niż tych „zwykłych zdjęć”. Jest to obraz (zdjęcie w tym przypadku) na płótnie więc wygląda inaczej niż zwykłe wywołane zdjęcie. Myślę, że jest to również bardzo fajna opcja na prezent.

 

Macie jakiś fotoobraz ze zdjęcia u siebie?
Co byście umieścili na takim fotoobrazie?

 

 

❤ Podoba Ci się wpis? Udostępnij go u siebie. ❤


KOMENTARZE

  1. My zrobiliśmy sobie niedawno taki prezent i przy okazji wybraliśmy taki obraz dla rodziców. Wyszło super, bo jakość jest naprawdę świetna!

Zostaw swój komentarz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

M A Ł G O R Z A T T