Co jest modne w 2024 roku?

Tytuł wpisu może dla jednych okazać się mylący, a dla innych być pretekstem do przemyśleń. Mam nadzieje, że większość osób, które czytają moje rozważania należą do tej drugiej grupy. Zatem co jest modne w 2024 roku?

Czy „to co modne” może być tylko pod jedną postacią. Taką z którą przeważnie nam się kojarzy? Ubrania, dodatki buty? Czy może być również „czymś innym”? Zaczynamy wpis na temat tego Co jest modne w 2024 roku!

co jest modne w 2024

Co jest modne w 2024 roku?

Zacznijmy od tego co według mnie jest teraz „modne” i „na czasie”, nie wiem czy ktoś używa jeszcze takiego określenia ale ja jestem Milenialsem więc wybaczcie. Z tego również powodu moje dzisiejsze przemyślenia będą moimi obserwacjami otaczającego nas świata.

Bycie cały czas online

Co jest modne w 2024 roku? Można by to nazwać „uzależnieniem od technologii”. Dzisiejszy świat poniekąd zmusza nas do ciągłego przebywania w sieci. Tam cały czas coś się dzieje… i przecież nie może nas ominąć. Ostatnio była globalna awaria mediów społecznościowych. Mogliśmy obserwować jak wpłynęło to na niektóre osoby, skłoniło ich do przemyśleń, a niektórych wręcz do paniki o to, że utracili swoje konta. Co w takim przypadku stałoby się w ich życiu? Co w momencie gdyby ta awaria trwała np. tydzień? Czy wszechobecny trend (szczególnie) u młodych na to, żeby być cały czas online jest ok? Uważam, że nie.

Zdaje sobie sprawę z tego, że sporo osób robi sobie czasami tzw. „detoks od Internetu” lub najzwyczajniej w świecie go ogranicza ale jest jeszcze sporo osób, które za bardzo odczuwają presje ciągłego bycia „w sieci”. Czy jest to dobre? Czy w 2024 roku moda na bycie ciągle online to dobry trend?

 

Równowaga pomiędzy życiem osobistym, a pracą

Takie zachowanie balansu pomiędzy pracą, a życiem osobistym jest bardzo dobre. Cieszy mnie fakt, że ludzie coraz częściej starają się to rozgraniczać. W dorosłym życiu praca jest dla nas czymś ważnym. Każdy musi skądś mieć pieniądze na tzw. „dorosłe życie” czy jest to praca na etacie czy własna firma. Ważne jest aby rozgraniczać to co robimy zarobkowo od tego co robimy prywatnie. Nawet prowadzać coś swojego warto wygospodarować czas na inne rzeczy.

 

Świadomość zdrowia psychicznego

To bardzo ważny temat! Jak nie najważniejszy z dzisiejszego zestawienia. Mamy coraz większość świadomość jeśli chodzi o zdrowie psychiczne i to czym ono tak naprawdę jest i jak wielkie znaczenie ma w naszym życiu. To, że jest to modne w 2024 roku (i mam nadzieje, że będzie już cały czas!) jest super! Ludzie coraz częściej starają się redukować stres, poprawiać swoje samopoczucie i stawiają na rozwój osobisty. Pamiętajmy o swoim zdrowiu… również tym w naszej psychice. (Przy okazji ślę przytulasy tym, którzy mają ostatnio gorszy czas. Wszystko się ułoży ♡) (lista przydatnych telefonów, gdy potrzebujesz wsparcia)

 

Co dodalibyście do mojego zestawienia tego co jest modne w 2024 roku?

 

 

❤ Podoba Ci się wpis? Udostępnij go u siebie. ❤


KOMENTARZE

Zostaw swój komentarz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

M A Ł G O R Z A T T