Za co jestem wdzięczna? – Moje trzydzieści lat życia.

W maju skończyłam trzydzieści lat. I zabrzmię może trochę banalnie, ale sama nie wiem kiedy to zleciało. Ten czas tak szybko minął i tyle się wydarzyło w moim życiu.

Mam wiele rzeczy, za które jestem wdzięczna. Mam też wiele takich, których wolałabym nie mieć. To wszystko jest normalne. Trzydzieści lat to jednak kawał czasu.

za co jestem wdzięczna[ zdjęcie z sesji zdjęciowej, o której już niedługo napisze ]

 

Czy da się podsumować trzydzieści lat?

Nie wszystkie plany udało mi się zrealizować. Niektóre potoczyły się inaczej, niż to sobie zaplanowałam. Czasami było inaczej, niż myślałam. Staram się we wszystkim szukać czegoś dobrego. Ze złych doświadczeń wyciągam lekcje, a te cudowne celebruje i doceniam.

 

Wszyscy mamy wiele powodów do wdzięczności w naszym życiu, które często tracimy z pola widzenia w natłoku codziennych spraw. Podsumowując moje trzydzieści lat chciałabym skupić się na tym co dobre. Na tym za co mogę być wdzięczna.

 

Jestem wdzięczna za rodzinę i bliskie relacje

Nasza rodzina, przyjaciele i bliscy stanowią oazę wsparcia, miłości i przywiązania w naszym życiu. To właśnie dzięki nim możemy doświadczać radości, przeżywać trudne chwile i odkrywać sens życia. Bądźmy wdzięczni za te piękne relacje i doceniajmy każdą chwilę, którą możemy spędzić z naszymi ukochanymi osobami. Ja jestem wdzięczna za to co mam. Mam kochanego męża oraz synka, o którym zawsze marzyłam. Jestem szczęśliwa, że jestem mamą i żoną.

 

Jestem wdzięczna za osiągnięcia i doświadczenie

Wszelkie osiągnięcia i nauka, jakie zdobyliśmy w naszym życiu, są powodem do wdzięczności. Bez względu na to, czy były to duże sukcesy czy małe kroki naprzód, każde doświadczenie uczy nas czegoś nowego i pomaga w naszym rozwoju. Doceniajmy nasze osiągnięcia i bądźmy wdzięczni za możliwość ciągłego uczenia się i rozwijania swoich umiejętności, które przydają nam się w życiu. W swoim trzydziestoletnim życiu pracowałam już w wielu miejscach, które różniły się od siebie „branżą”. Jestem za to wdzięczna. Dzięki temu mogłam spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. Mogłam zobaczyć świat „różnymi oczami”.

 

Jestem wdzięczna za przygody, podróże, zwiedzanie…

W życiu napotykamy wiele przygód i doświadczeń, które sprawiają, że czujemy się żywi i pełni entuzjazmu. Podróżowanie, odkrywanie nowych miejsc, poznawanie różnych kultur, próbowanie nowych rzeczy – to wszystko stanowi bogactwo naszego życia. Bądźmy wdzięczni za te przygody, które nadają sens naszej podróży przez życie. Ja sama uwielbiam odkrywać nowe miejsca i podróżować do ciekawych zakątków. Czasami nawet wycieczki niedaleko naszego miejsca zamieszkania mogą okazać się pełne inspiracji. Cieszę się, że mogłam zobaczyć już tyle pięknych miejsc w swoim życiu. Kilka przykładowych podróży, które udało mi się w życiu odbyć opisuje np tutaj: „Zamek w Malborku” , „Zamek Neuschwanstein”, „Praga„.

 

Jestem wdzięczna za czas spędzony w ulubiony sposób

W natłoku codziennych obowiązków często zapominamy o docenianiu chwil spokoju i radości, które ożywiają nasze życie. To mogą być chwile samotności, w których możemy się zrelaksować i zregenerować, albo radosne i pełne uśmiechu chwile spędzone z bliskimi. Bądźmy wdzięczni za te chwile, które sprawiają, że czujemy się prawdziwie żywi i obecni w każdej chwili. Ja uwielbiam towarzystwo moich ulubionych (ukochanych) ludzi, ale też bardzo lubię swoje własne towarzystwo. Nie przeszkadza mi chwila samotności, wręcz czasami je uwielbiam i ich potrzebuje.

 

Bardzo doceniam dobre chwile w moim życiu. Cieszę się, że mogłam mimo niektórych przeciwności losu, jakie mnie spotkały, doświadczyć tych pięknych chwil.  Wdzięczność to piękne uczucie, które pozwala nam docenić i cieszyć się tym, co już posiadamy w życiu. Zdrowie, bliscy, osiągnięcia, przygody i chwile spokoju – to tylko niektóre powody, za które warto być wdzięcznymi. Odkryjmy wdzięczność w naszym codziennym życiu, dzieląc się nią z innymi i tworząc pozytywny wpływ na nasze otoczenie. Wdzięczność za dobre chwile jest istotna w moim życiu. Jest częścią mojego życia. Życzę Wam, aby i w Waszym życiu stała się istotna.

 

Niech wdzięczność stanie się częścią Waszego życia.
Doceniajmy to co dobre. ♡

 

Jestem również, wdzięczna za to że mogę tutaj do Was pisać i dzielić się swoimi przemyśleniami. Dziękuję, że jesteście i czytacie.

Za co Ty jesteś wdzięczna / wdzięczny w swoim życiu?

 

❤ Podoba Ci się wpis? Udostępnij go u siebie. ❤


KOMENTARZE

  1. Wdzięczność nie jest mi obca. Towarzyszy mi codziennie. Za co ją odczuwam? Chyba najbardziej za to, że dzisiaj, po przeżyciu tak wielu lat, mogę się nazwać szczęśliwą osobą. Kocham życie i jestem wdzięczna za wszystko co mi ono po drodze przyniosło… Pozdrawiam Cię serdecznie.

    1. Super! Bardzo lubię czytać takie komentarze. Cieszę się ogromnie, że jesteś szczęśliwa i zadowolona ze swojego życia. Pozdrawiam ♡

  2. Bardzo mądry wpis 🙂 często nie zdajemy sobie sprawy z tego co mamy 🙂 wszystkiego dobrego z okazji urodzin, kolejnych udanych lat 🙂

    1. Dziękuję za życzenia. To prawda, czasami zapominamy o tym co jest naprawdę ważne w życiu i szukamy szczęścia nie tam gdzie powinniśmy.

Zostaw swój komentarz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

M A Ł G O R Z A T T